Účast SDH Dřevnovice na oslavách 70 let výročí založení SDH Viceměřice 3. 5. 2014

SDH Viceměřice 3. 5. 2014

Dne 3. 5. 2014 se SDH Dřevnovice zúčastnil oslav 70 let založení SDH Viceměřice ze sousedního 16. okrsku, spojené i s oslavou sv. Floriána, která se tentokráte nekonala v Němčicích nad Hanou. Oslavy započaly slavnostním průvodem obcí, po té následovala mše svatá se svěcením praporu SDH Viceměřice, mši svatou celebroval, olomoucký arcibiskup.

Následně proběhl slavnostní nástup sborů dobrovolných hasičů, který pokračoval předáním dárkových předmětů SDH Viceměřice, pro zástupce sborů, oslavy vyvrcholily vyznamenáváním hasičů, mezi vyznamenanými byly i sestry a bratři z našeho sboru. Po té byl slavnostní nástup ukončen a následovalo občerstvení a další program.